Szybkimi krokami zbliża się TA data…
 Radliński Koncert Wielkanocny , bo o nim mowa, odbędzie się już w najbliższą niedzielę – 21 kwietnia, o godz.19.00 w Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie.
Już po raz czwarty, będziecie mieli okazję usłyszeć tradycyjne wielkanocne utwory i nie tylko w nietuzinkowych aranżacjach Piotrek Kotas.
Jak będzie ? Znowu na biało.
Będą cudowne solistki – Dominika Kierpiec-Kontny oraz Marta Król, nasza kochana dyrygentka Gabriela Blacha i wielu wspaniałych muzyków oraz MY czyli Chór Połączonych Sił – Grupa Przyjaciół i Nie Tylko, Schole Parafii Biertułtowy wraz z Scholką Dziecięcą, Chór im.J Słowackiego oraz niezrzeszone wokalne talenty.
Wiemy, że wejściówki na koncert rozeszły się błyskawicznie. Z jednej strony cieszy nas to bardzo ale wiemy też, że wielu z Was po prostu nie zdążyło ich dostać. Niestety, nie jesteśmy w stanie zagrać dla Was dwóch koncertów bo to ogromne przedsięwzięcie logistyczne ale… być może uda nam się przeprowadzić transmisję koncertu w którejś z sal Miejskiego Ośrodka Kultury – jest to opcja dla najbardziej zdeterminowanych.
Projekt „Radliński Koncert Wielkanocny” jest realizowany przez Fundację Eduarte oraz współfinansowany ze środków Miasto Radlin. Współorganizatorem projektu jest Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie.