Na tegoroczne Święta Wielkanocne życzymy Wam radości, miłości i znalezienia dla siebie bezpiecznej przestrzeni, w której będziecie mogli celebrować ten czas, w zgodzie z tym, co jest aktualnie najbardziej potrzebne Waszemu duchowi i ciału. Każde Święta to doskonała okazja na zatrzymanie się w codziennym biegu, zadbanie o siebie i swoich bliskich. Bądźmy dla siebie dobrzy, tak po prostu…💚
Tak, jak co roku, nie wyobrażamy sobie tego czasu bez naszej płyty-  Koncert Wielkanocny. Mamy dla Was też niespodziankę, którą możecie potraktować jako prezent od Nas dla Was na te Święta Wielkanocne.
Zapraszamy Was do jej odsłuchiwania!
Jak co roku, zapraszamy Was także serdecznie do spotkania się z nami na żywo podczas Radlińskiego Koncertu Wielkanocnego, który odbędzie się 21.04.2024  roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie o godz. 19.00. Wstęp na koncert jest bezpłatny ale obowiązują wejściówki, które są już do nabycia w kasie MOK Radlin.
Projekt „Radliński Koncert Wielkanocny 2.0” jest realizowany przez Fundację Eduarte i współfinansowany przez Miasto Radlin. Współorganizatorem koncertu jest Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie.
Autor plakatu: Krzysztof Pietrek KRZePI