Dziękujemy!  💚💚💚
Za to, że jesteście NAJLEPSZĄ publicznością na świecie!
Za to, że możemy dla Was tworzyć takie rzeczy!
Było nam wczoraj wspaniale!
Dziękujemy naszemu aranżerowi Piotrek Kotas, że wymyśla dla nas te karkołomne zawijaski i co rok podwyższa nam muzyczną, wokalną poprzeczkę – z czego tak na prawdę jesteśmy zadowoleni, bo nie lubimy „chodzić na skróty „.
Dziękujemy naszej wspaniałej dyrygentce Gabriela Blacha za całokształt – wsparcie merytoryczne i całościowe. Dajesz nam siebie w 100%, wyciskasz z nas to, co najlepsze, a Twoja energia jest nie z tej ziemi!
Dziękujemy naszym cudownym wokalistkom Marcie Król Marta Król i Dominice Kierpiec- Kontny za niesamowite wrażenia artystyczne, przyjazną atmosferę i serce, które włożyły w ten koncert. Jesteście niesamowite!
Dziękujemy naszej sekcji za piękne dźwięki – Piotrek Kotas, Rafał Kierpiec, Bartłomiej Plewka, Wojciech Świerczyna, Marcin Celmer. Panowie! Praca z Wami to czysta radość i przyjemność.
Dziękujemy sekcji smyczkowej pod kierownictwem Justyny Dzierbickiej-Paryl za Waszą muzykę i piękno, jakie wkładacie w Radliński Koncert Wielkanocny.
Dziękujemy orkiestrze dętej pod kierownictwem Franciszka Magiery za koloryt, który nadaje naszemu koncertowi.
Dziękujemy też całemu chórowi. Wspólnie włożyliśmy w ten koncert wiele pracy i wysiłku- i chyba się opłacało. My myślimy, że OCZYWIŚCIE.
Dziękujemy Sebastian Załęski Sebastianowi za przetworzenie dźwięków w najlepszy dla ucha sposób. Doskonale wiemy jakie to jest wyzwanie 💪 oraz Aleksandrowi Zieleźnemu za światło, które w cudowny sposób z nami zagrało.
Dziękujemy ogromnie wszystkim tym, którzy wspomogli nas w organizacji i logistyce całego przedsięwzięcia, nosili podesty, montowali i rozmontowywali je na scenie, opiekowali się sprzętem podczas prób i koncertu, zadbali o transport, pomagali w przygotowywaniu scenografii, jej wymyśleniu i montowaniu – WY wiecie, że jesteście najlepsi!
Współorganizatorem Radliński Koncert Wielkanocny był Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie – Serdecznie dziękujemy! 💚💚💚
Koncert Radliński Koncert Wielkanocny jest realizowany przez Fundację Eduarte i współfinansowany przez Miasto Radlin – Dziękujemy! 💚💚💚
Foto: Tadeusz Strączek Tadeusz Strączek Fotografia