Nasz Plebiscyt na propozycje tradycyjnych utworów/ pieśni wielkanocnych  zakończył się w ubiegły wtorek- tj. 20.02. Otrzymaliśmy od Was 9 odpowiedzi (niektóre z nich się powtarzały), za co ogromnie Wam dziękujemy  😘😘😘.
Wszystkie utwory zostały zaprezentowane na spotkaniu organizacyjnym z aranżerem, przedstawicielami formacji muzycznych zaangażowanych w realizację Radlińskiego Koncertu Wielkanocnego oraz członkami fundacji Eduarte. Wybrano z nich 2 utwory- „Alelluja ! Żyw już jest śmierci Zwyciężyciel” oraz „Oto są baranki młode”, które nasz aranżer Piotrek Kotas już wziął na swój warsztat.
Wszystkie osoby, które przedstawiły swoje propozycje, wzięły udział w losowaniu nagrodyw postaci płyty z Koncertu Wielkanocnego wraz z podpisami aranżera i muzyków biorących udział w nagraniu.
Tym razem szczęście uśmiechnęło się do Pani Ewy Kołek- niestety nie możemy Pani oznaczyć, więc prosimy o kontakt po koncercie.
Będzie na Panią czekała płyta ‼️
Was po raz drugi ( ale nie ostatni 😁) serdecznie zapraszamy 21 kwietnia na Radliński Koncert Wielkanocny do Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie 💚, który jest współorganizatorem tego wydarzenia.
Projekt „Radliński Koncert Wielkanocny 2.0” jest współfinansowany ze środków Miasto Radlin 💚💚💚.
Chór i orkiestra na scenie