Jak to się zaczęło?

czyli krótka historia powstania Fundacji Eduarte

FUNDACJA EDUARTE

Magiczne miejsce w „sercu” Radlina

Fundacja EDUARTE została zarejestrowana 15 kwietnia 2015, choć z zamiarem jej założenia nosiliśmy się już długo wcześniej. Działamy głównie w środowisku lokalnym. Naszym głównym celem rozwojowym jest ciągłe poszerzanie obszarów działania.

LUDZIE Z PASJĄ

Naszym największym majątkiem są ludzie

Nasza fundacja została powołana przez osoby prywatne, bez wsparcia zewnętrznych instytucji a naszym największym majątkiem są ludzie, którzy swoje doświadczenie na różnych płaszczyznach chcą wykorzystać do pracy w fundacji, pomagając innym, aktywizując ich także do współpracy, zaangażowania na rzecz dobra wspólnego. To co dotychczas wydawało się niemożliwe naraz jest osiągalne. Misją naszej fundacji jest zmienianie otaczającej nas rzeczywistości na …⁠lepszą. Mamy marzenie, aby było w niej więcej dobra, wzajemnej życzliwości, mimo tego wszystkiego co nas dzieli. Robimy to, co umiemy najlepiej, a więc realizujemy swoje cele poprzez działania na płaszczyźnie społecznej, kulturalnej i edukacyjnej.

LOKALNA SPOŁECZNOŚĆ

Robimy to, co umiemy najlepiej!

Naszym głównym kapitałem są ludzie, którzy tworzą i współpracują z EDUARTE. Powstanie naszej fundacji jest wynikiem naszej osobistej, wieloletniej, społecznej działalności, która byłą początkowo związana z ZHP, a następnie przybrała kształt nieformalnej grupy, działającej na chwilę obecną razem ponad 20 lat. Wciąż mamy pragnienie uczynić ten świat troszeczkę lepszym…

Fundacja EDUARTE

Magiczne miejsce na mapie Radlina

Masz jakiś pomysł? Działasz aktywistycznie? Chciał/a byś wesprzeć Fundację lub zacząć z Nami współpracę?