
Już w najbliższy piątek 15 maja nasza piwnica będzie gościć Zbigniewa Rokitę, pisarza, dziennikarza, specjalizującego się m.in. w tematyce Śląska, laureata nagrody Nike.
Podczas spotkania, oprócz ciekawych rozmów, będzie można zakupić książki autora (płatność kartą, lub gotówką).
Wszystkie wejściówki już zaklepane!
Bardzo nas cieszy fakt, że organizowane przez nas wydarzenia cieszą się ogromną popularnością i wypełniają sale po brzegi .
Śledzicie nasz profil i wyczekujcie kolejnych spotkań z ciekawymi ludźmi, warsztatów oraz innych inicjatyw.
Spotkanie jest częścią zadania EMMA, tj. Energia Miasta Mierzona Aktywnością, realizowanego w ramach projektu „Radlińskie zielone serce”. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 (Fundusz na rzecz Sprawiedliwej Transformacji).
Więcej informacji o projekcie znajdziesz pod tym adresem: https://www.eduarte.com.pl/radlinskie-zielone-serce/
#FunduszeUE #FunduszeEuropejskie
Foto: https://www.slazag.pl/zbigniew-rokita-odrzania-spotkania-autorskie



